Чи буде бейбібум після карантину?

Чи буде бейбібум після карантину?

14:36 Березень 23, 2020

Життя 5955 4 хвилини

Magyar

Останніми тижнями багато людей робить припущення, що довготривале перебування у чотирьох стінах призведе до збільшення народжуваності після карантину. Але які шанси є насправді?

Наслідки катастроф

Теорія заснована на тому, що народжуваність зазвичай зростає після катастроф. Наприклад, у деяких приокеанських регіонах через 9 місяців після прогнозу про ураган народилося набагато більше дітей. Коронавірус торкнувся всього світу, і наразі ми й поняття не маємо, коли його вдасться побороти і якими будуть його наслідки. І хоча були бомбардування та теракти, які призвели до значного збільшення кількості народжених, це не можна назвати загальною тенденцією.

Дослідження свідчать про те, що протистояння смерті спричиняє активнішу сексуальну поведінку, адже це також спосіб полегшити викликане обставинами відчуття тривоги. І якщо через коронавірус смерть стає наближеною до багатьох людей, можемо припустити, що це призведе до більш активного сексуального життя багатьох, що може призвести до бейбібуму.

Що потрібно для збільшення народжуваності?

Давайте подивимось на картину більш широко. Самовільно чи через відповідні рішення в державі, але багато хто зачинив двері свого житла. Більшість підприємств закрилося або працює за скороченим графіком. Відтак, ми проводимо значно більше часу вдома, ніж будь-коли раніше. Водночас, мабуть, коронавірус залишить після себе й серйозну економічну кризу. Багато людей втратили роботу, принаймні на кілька тижнів, місяців, життя багатьох людей за лічені дні стало нестабільним, що, зрозуміло, спричиняє напругу та тривогу.

Також робить нинішню ситуацію особливою те, що у багатьох країнах закриваються дитячі садки, школи, діти продовжують навчання з дому, а їхнім батькам доводиться піклуватися про сім’ю 24 години на добу і водночас у незвичних умовах працювати. Звичайно, карантин та обмеження спричиняють напругу, і багато людей із радістю лягають у ліжко наприкінці дня, тож зрозуміло, що ця ситуація насправді не дуже сприяє бажанню народжувати дітей.

Однозначно, через існування багатьох факторів важко спрогнозувати, який вплив усе це матиме на майбутню народжуваність. З огляду на невизначеність, викликану епідемією, рівень народжуваності навряд чи зросте у найближчі дев’ять місяців. Однак існує ймовірність, що коронавірус спричинить затримку бейбібуму. З часом ми навчимося обмежувати епідемію, економіка знову пожвавиться, і не тільки наше життя стане простішим, але й умови для народження дітей ставатимуть все оптимальнішими.

Джерело: divany

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня