Австрія готова прийняти українських біженців

Австрія готова прийняти українських біженців

18:22 Березень 2, 2022

Життя 4126 2 хвилини

Magyar

Австрія також готується приймати українських біженців, муніципалітети міст та населених пунктів одностайно висловили бажання приймати людей, – повідомило в понеділок австрійське інформаційне агентство APA.

Надання допомоги на Федеральному та провінційному рівнях координуватиметься через Міністерство внутрішніх справ. Національні заклади опіки розподіляють раніше прибулих шукачів притулку в менші приміщення для розміщення українських біженців у більших приміщеннях.

Також у Відні створюється центр прийому біженців від війни, де ці люди можуть отримати також медичну та психологічну допомогу. Крім того, Федеральне агентство охорони здоров’я (BBU) створило інтернет-портал, за допомогою якого люди можуть запропонувати місце для ночівлі тим, хто цього потребує.

У провінції Нижня Австрія створили інтернет-гарячу лінію, за допомогою якої австрійці можуть запропонувати житло жінкам і дітям-біженцям. Наразі є лише часткові дані про те, скільки біженців чекає Австрія. Провінція Зальцбург, наприклад, розраховує на 5000 шукачів притулку.

Глава провінції Бургенланд Ганс Петер Доскозіл заявив на пресконференції в понеділок, що за останні дні було зареєстровано близько тисячі громадян України, але дві третини з них продовжили свій шлях до Німеччини, тому наразі питання забезпечення додаткових місць наразі не актуально. Він також нагадав, що громадяни України можуть в’їжджати до Європейського Союзу без візи.

Джерело:  (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня