У Британії можуть оселитися 100 тис. українців

У Британії можуть оселитися 100 тис. українців

18:33 Березень 2, 2022

Життя 1665 4 хвилини

Magyar

За словами міністра внутрішніх справ Великобританії, через возз’єднання сімей у Британії можуть оселитися сотні тисяч громадян України.

На брифінгу, надісланому до Палати громад Лондона в понеділок ввечері, Пріті Пател заявила:

– Британський уряд надає кожному громадянину Великобританії та всім іншим, хто законно отримав дозвіл на проживання у Великій Британії, можливість привезти своїх найближчих родичів, які проживають в Україні, до Сполученого Королівства.

За словами Пателя, лише цей захід дозволить сотням тисяч українських громадян знайти притулок, влаштуватися на роботу та отримати доступ до державних послуг у Британії.

Уряд також дозволив прямим родичам громадян Великобританії, які проживають в Україні, яким потрібна віза для в’їзду до Великобританії, подати відповідну заявку в пункті тимчасового прийому заявок у Львові, а також у британських візових відділах в Угорщині, Польщі, Молдові та Румунії, – зазначила міністр внутрішніх справ Великої Британії.

За словами Пріті Пател, британський уряд перенаправив «потік» обробного персоналу в ці місця протягом останніх тижнів, відтак заявки на візу будуть оброблені за лічені години.

Британський уряд також пом’якшив вимоги щодо володіння англійською мовою для відповідних громадян України та обсяг мінімальної заробітної плати, необхідної для отримання дозволу на проживання, – додала міністр внутрішніх справ Великої Британії.

За словами Пріті Пател: якщо деякі члени сімей британських громадян в Україні не відповідають стандартним вимогам, – але пройдуть перевірку безпеки – Департамент віз та імміграції Міністерства внутрішніх справ Великобританії видасть їм дозвіл на проживання в країні строком на 12 місяців, ігноруючи чинні імміграційні правила.

Крім того, британський уряд продовжить, – щонайменше до грудня 2022 року, – посвідку на проживання українцям, які мають тимчасовий дозвіл на роботу в окремих галузях британської економіки.

Після припинення членства Великобританії в ЄС британський уряд запровадив нові імміграційні правила, які використовують систему критеріїв оцінки, засновану в основному на кваліфікації та знанні англійською мовою для оцінки заявок іноземців на поселення та роботу в Великобританії, незалежно від того, чи є вони громадянами Європейського Союзу, чи вони прибувають з інших країн.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня