Кому дозволено в’їзд до Угорщини під час дії комендантської години

Кому дозволено в’їзд до Угорщини під час дії комендантської години

15:27 Листопад 13, 2020

Життя 1679

Magyar

Комендантська година, введена в Угорщині у середу, обмежує і перетин кордону з цією країною. Про це угорська сторона поінформувала Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Із 21:00 до 06:00 (за київським часом) в’їзд в Угорщину дозволено виключно особам, які прямують до місця постійного, тимчасового проживання або місця роботи на території Угорщини; з метою працевлаштування, за наявності відповідних підтверджуючих документів.

Обмеження комендантської години не поширюються на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, а також тих осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини. У Державній прикордонній службі України наголошують, що такі особи обов’язково повинні мати документи, які підтверджують підставу для в’їзду або транзитний характер подорожі: дозвіл на постійне або тимчасове проживання у країні призначення, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю.

Як повідомляє Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород, для осіб, які короткотерміново, максимум на 24 години, в’їжджають на територію Угорщини в межах зони 30 км від кордону в’їзд між 21.00 та 06.00 заборонений. Винятком є випадки загрози життю, а також прибуття чи повернення на чи з місця роботи, підтверджене належним чином.

Угорська поліція здійснює постійні перевірки. Зокрема, можуть дозволити в’їзд на територію країни у крайній термін о 20.45 лише при умові, що громадянин прямує у готель, де зупиняється з діловою метою, та гарантує своє прибуття у готель до 21.00 год. При порушенні цієї вимоги громадяни можуть розраховувати на накладення штрафу, максимальна сума якого може сягнути 500 000 форинтів.

 (karpatalja.ma)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня