Угорщина прийняла вже близько 700 тисяч біженців

Угорщина прийняла вже близько 700 тисяч біженців

13:19 Травень 12, 2022

Життя 2265 3 хвилини

Magyar

До Угорщини прибуло вже близько семисот тисяч українських біженців, хвиля біженців такого масштабу не доходила до країни з часів Другої світової війни, – повідомив у телеефірі головний радник з питань внутрішньої безпеки прем’єр-міністра Угорщини Дьордь Баконді.

Budapest, 2020. december 23. Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági fõtanácsadója „Az ünnepek alatt is védik a határt a katonák és rendõrök” címmel tartott sajtótájékoztatóján a Miniszterelnöki Kabinetirodán 2020. december 23-án. MTI/Máthé Zoltán

За його словами, закінчення війни та повернення життя в Україні і в Європі у нормальне русло – в інтересах усіх європейців.

Про санкції ЄС щодо нафти та природного газу, Дьордь Баконді зазначив, що вони становлять серйозну загрозу повсякденному життю жителів Європи та всім інтересам угорського народу, пов’язаних із енергетичною безпекою.

Головний радник з питань внутрішньої безпеки також повідомив, що, за інформацією партнерських органів, серед нелегальних мігрантів, які рухалися із Сербії до Румунії, вже були випадки, коли вони називали себе біженцями з України, але вони контролюються румунською владою і не з’являлися на угорському кордоні.

Дьордь Баконді також повідомив про інтенсивне зростання нелегальної міграції. Він зазначив, що кількість затриманих у цьому році порушників кордону вже досягла 66 тисяч осіб, коли торік протягом аналогічного періоду ця кількість становила 31 тисячу. Кількість виявлених торговців людьми вже досягла 500, а в минулому році становила 260.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня