135-річний лист у пляшці виявили під підлогою

135-річний лист у пляшці виявили під підлогою

16:48 Листопад 23, 2022

Життя 345 2 хвилини

Magyar

У Шотландії сантехнік знайшов 135-річний лист у пляшці, захованій під дошкою підлоги. Його автори хотіли передати нащадкам жартівливе повідомлення.

Пітер Аллан, сантехнік з Единбурга, розібрав підлогу в будинку свого колеги, щоб переставити радіатор, і знайшов пляшку із захованою в ній запискою, повідомляє ВВС.

50-річний чоловік побіг до господарів, щоб показати знахідку. Власниця будинку дочекалася, поки повернуться додому її діти, а потім у їхній присутності спробувала пінцетом і плоскогубцями видобути з пляшки папірець. Їй це не вдалося, тож сантехнік зрештою розбив скло молотком.

Тоді й стало ясно, що в пляшці було повідомлення 135-річної давнини, а написали й датували його двоє робітників, які працювали в будинку.

«Джеймс Річі та Джон Грів поклали підлогу, але не випили віскі. 6 жовтня 1887 року», – зазначалося в записці.

Імена цих чоловіків пізніше знайшли в переписі 1881 року. Обидва вони жили в Ньюінгтоні, південному районі Единбурга, неподалік від місця, де була захована пляшка.

 (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня