Угорська екуменічна служба допомоги однією з перших привезла у звільнений Херсон гуманітарні вантажі

Угорська екуменічна служба допомоги однією з перших привезла у звільнений Херсон гуманітарні вантажі

12:42 Листопад 30, 2022

Життя 751 3 хвилини

Magyar

Угорська екуменічна служба допомоги доставила 30 тонн продуктів харчування й засобів гігієни до Херсона та Одеси. Представник організації в Києві Барнабаш Сатмарі розповів угорському телеканалу M1, що в Херсоні немає ані електрики, ані питної води, ані їжі й люди можуть покладатися лише на гуманітарну допомогу.

Угорська екуменічна служба допомоги однією з перших доставила 30 тонн гуманітарних вантажів до деокупованого міста. Більшість мешканців Херсона, який зазнає постійних артилерійських і ракетних обстрілів росії, отримують продукти лише з гуманітарної допомоги. Тож благодійна організація почала надавати допомогу як у місті, так і в навколишніх селах.

«Люди постійно виїжджають із Херсона, оскільки місту загрожує гуманітарна катастрофа, тут майже повністю відсутні електропостачання, питна вода, бракує продуктів харчування. Населення повністю залежить від гуманітарної допомоги», – повідомив телеканалу M1 керівник київського офісу Угорської екуменічної служби допомоги Барнабаш Сатмарі. Він наголосив, що загалом до Херсона та Одеси благодійна організація доставила 30 тонн гуманітарних вантажів, тобто дві вантажівки продуктових наборів та засобів гігієни.

А з перших днів війни організація надала понад 1300 тонн продовольства майже 200 тисячам людей.

«Ми присутні в усій країні й разом із колегами працюємо над тим, щоб якомога швидше доставляти допомогу туди, де вона найбільше потрібна», – підкреслив очільник київського офісу Угорської екуменічної служби допомоги. Він зазначив, що долучитися до надання допомоги Україні можна через сайт організації segelyszervezt.hu, де є можливість зробити благодійний внесок.

У відео нижче екуменічна служба допомоги зібрала особисті історії, які ілюструють труднощі, з якими стикаються ВПО, та чому багатоцільова грошова допомога є одним із найефективніших способів допомоги.

M1/hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня