![Через грип та ГРВІ закарпатські школярі на карантині (відео)](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/2.jpg)
Через грип та ГРВІ закарпатські школярі на карантині (відео)
Сезонне захворювання на гострі респіраторні віруси, зокрема грип, загострилося. Статистика по всій області досягла, а подекуди й перевищила епідпоріг кількості хворих. За останні чотири тижні моніторингу, приріст становив понад 40%. Наразі на Закарпатті нездужає 70 з половиною тисяч осіб, половина із них – діти до 17 років. Внаслідок невтішних цифр, майже по всій області запроваджено карантин або ж дистанційне навчання. Наразі достеменно відомо, що увесь наступний тиждень школярі Ужгорода і Мукачева сидітимуть вдома без онлайн уроків. В решті громадах краю обрано інші протиепідемічні заходи.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися