УВКБ ООН просить 42 мільйони доларів для українських біженців в Угорщині

УВКБ ООН просить 42 мільйони доларів для українських біженців в Угорщині

13:24 Березень 2, 2024

Життя 1215 3 хвилини

Magyar

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і 30 партнерських організацій просять 42,2 мільйона доларів на подальшу підтримку біженців, які прибули до Угорщини з України. Більшість грошей, як очікується, надійде з бюджету всесвітньої організації.

За підсумками конференції «План реагування щодо біженців 2024 – Угорщина», УВКБ ООН повідомило, що з початку війни 24 лютого 2022 року десятки тисяч українських біженців знайшли прихисток в Угорщині, зокрема 41 тисяча українців подали заяви про надання притулку.

Минулого року партнерські організації надали допомогу понад 97 500 біженцям в Угорщині, більш ніж 9 300 сімей отримали фінансову підтримку, а близько 60 тисяч – продуктами харчування.

Понад 65 600 біженцям надали й непродовольчу допомогу: засоби гігієни, одяг, покривала, кухонне приладдя. Близько 50 тисяч українських біженців одержали інформацію про права біженців та доступні для них послуги, більш ніж 7 800 пройшли професійне навчання, а приблизно 1 900 біженців отримали житло на середньо- та довгостроковий термін.

Понад 5 600 осіб отримали необхідну медичну допомогу, більше 12 тисяч скористалися можливостями психотерапії.

Для продовження надання цих послуг необхідно підтримувати нинішню міжнародну солідарність. УВКБ ООН і 30 його партнерських організацій просять 42,2 мільйона доларів на підтримку біженців, які прибули до Угорщини з України. Цього року організації планують надати допомогу 85 тисячам біженців, які проживають в Угорщині.

У повідомленні також наводяться слова уповноваженого уряду Угорщини з питань українських біженців Норберта Пала: «Ми хочемо якнайшвидшого завершення бойових дій, але через продовження війни, окрім негайної допомоги, необхідно робити акцент на створенні середньострокових умов для проживання біженців». Це включає як розміщення біженців, так і доступ до систем освіти, охорони здоров’я та ринку праці.

 (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня