27 громадян росії влада Латвії зобов’язала покинути країну

27 громадян росії влада Латвії зобов’язала покинути країну

11:59 Квітень 14, 2024

Життя 726 2 хвилини

Magyar

Влада Латвії зобов’язала покинути країну 27 громадян Росії. Ці дії вона застосувала  на основі нового імміграційного закону, повідомив міністр внутрішніх справ Латвії Ріхардс Козловскіс.

Він підкреслив, що на даний момент цим особам вручені приписи.

500 громадян Росії, які не виконали вимоги нового імміграційного закону, покинули країну добровільно. Наразі невідомо, куди саме вони виїхали, можна лише дізнатися, покинули вони шенгенську зону чи ні, додав міністр. Так чи інакше, влада не знайшла їх за вказаним місцем проживання.

На початку січня міграційна служба Латвії заявила, що 1167 громадян Росії можуть бути депортовані з країни за ігнорування положень імміграційного законодавства.

Відповідно до змін, внесених до закону про імміграцію в 2022 році, дозвіл на постійне проживання громадян Росії закінчився у вересні 2023-го. Для подальшого перебування в Латвії вони повинні були подати заяву на отримання статусу постійного резидента ЄС, а для його отримання мали підтвердити мінімальний рівень знання державної мови та наявність певних фінансових ресурсів.

Згодом громадянам Росії дали ще два роки для того, щоб скласти іспит з латиської мови і вони могли легально проживати в Латвії. До того часу вони повинні подати документи на дозвіл на тимчасове проживання. Ті, хто не вжив жодних дій, втратили право залишатися 2 вересня минулого року і отримали наказ виїхати з країни.

(hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня