«Пам’ятна записка / Pro memoria» – виставка учасників «Резиденції Вибачте Номерів Немає» відкрилася в Ужгородському скансені (відео)

«Пам’ятна записка / Pro memoria» – виставка учасників «Резиденції Вибачте Номерів Немає» відкрилася в Ужгородському скансені (відео)

18:35 Квітень 22, 2024

Життя 622 1 хвилина

Якою має бути роль культури та мистецтва в час російсько-української війни, що робити із культурним спадком, котрий був збудований у травматичну добу історії України, як дивитися на архітектуру та чи можуть архітектура та монументи самі промовляти залишаючись свідком історії? На ці та інші важливі питання намагаються дати відповідь молоді українські художники Сашко Долгий, Олена Курзель, Олег Перковський, Каріна Синиця, Дмитро Соловйов – учасники виставки «Пам’ятна записка / Pro memoria». Мистецький проект реалізовується у Закарпатському музеї народної архітектури і побуту «Резиденцією Вибачте Номерів Немає», куратором, якої є крайовий художник Петро Ряска.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня