Норвегія і надалі обмежуватиме в'їзд російських туристів

Норвегія і надалі обмежуватиме в'їзд російських туристів

13:38 Травень 23, 2024

Життя 891 2 хвилини

Magyar

Норвегія і надалі обмежуватиме в’їзд російських туристів до країни через війну проти України. Це означає, що громадянам Росії практично повністю заборонено в’їзд до Норвегії з туристичною метою, повідомляє міністерство юстиції Норвегії.

Країна – член НАТО, яка має безпосередній кордон із Росією протяжністю близько 200 кілометрів, обмежила можливість в’їзду для російських туристів ще у 2022 році.

«Подальше посилення правил в’їзду відповідає позиції Норвегії, згідно з якою ми підтримуємо наших союзників і партнерів у відповідь на неправомірну російську агресію проти України», – повідомила міністр юстиції Емілі Енгер Мель.

Згідно з новими правилами, громадян Росії, які подорожують із туристичною або іншою «несуттєвою» метою, розвертатимуть на кордоні. Влада може зробити виняток, якщо в Норвегії проживають близькі родичі подорожуючого. Нові правила діятимуть із 29 травня.

(hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня