Українці покидатимуть країну разом із сім’ями

Українці покидатимуть країну разом із сім’ями

13:06 Лютий 2, 2020

Життя 4336 4 хвилини

Magyar

В українських ЗМІ дедалі актуальнішою стає тема міграції. Економічні експерти, політологи та соціологи стверджують, що країна на порозі великих проблем. За результатами своєрідного перепису населення, проведеного Кабінетом Міністрів, населення України налічує трохи більше 37 мільйонів жителів.

Згідно з прогнозами експертів, еміграція набере нових обертів – прискориться і стане більш масовою. Влада намагається запевнити українців, що в державі відбуваються позитивні зміни, розповідаючи про зростання економіки. Насправді ж цього не відчуває ніхто, хіба що ті люди, які постійно повторюють це для громадян.

«Але реальність полягає в тому, що пересічному громадянину стає дедалі важче виживати лише на одну зарплату».

Життя в Україні з кожним днем стає дорожчим. Усі ми відчуваємо це на собі. Ціни на основні продукти харчування поступово зростають. На думку чиновників, громадяни України житимуть краще, якщо кожного продавця на ринку, навіть ту бабусю-пенсіонерку, яка вимушена торгувати жменькою овочів, змусити придбати касовий апарат і створити ціле військо інспекторів, що стежитимуть за дотриманням «порядку».

Ці нововведення, які навряд чи можна назвати геніальними, будуть максимально сприятливими лише для вищезгаданих інспекторів та покращать виключно їхнє фінансове становище. Навіть древні китайські мудреці знали, що чим більше законів приймають у країні, тим більше стає злочинців. На жаль, українські законодавці не знайомі з ученнями мудреців Сходу.

Для більшості з них читання та інтелектуальне самовдосконалення не є улюбленим заняттям.

Схоже, що багато хто з них керується примітивною філософією буття «відбирай і володарюй».

Нещодавно, один український портал запитав українця-трудового мігранта, чому той покинув рідну Україну й переселився до Чехії. У відповідь чоловік назвав «конкретні числа».

Перш за все він звернув увагу на актуальний курс валют, згідно з яким 1 гривня дорівнює 1 чеській короні. А потім запросив журналіста до одного з чеських супермаркетів для порівняння цін на продукти харчування. Репортер був шокований.

Погляньмо, скільки коштують деякі продукти в Чехії та в Україні:

1 кг бананів: 16,90 – 26,90,

250 г сиру «Емменталь»: 14,90 – 42,90,

1 л молока: 15,90 – 24,90,

1 кг курячого м’яса (гомілка): 59,90 – 75.

Це лише кілька прикладів. І різниця в ціні характерна для всіх товарів.

За даними українських порталів, у нашій країні в дедалі складнішій ситуації опиняються представники малого та середнього бізнесу. Результатом ліквідації спрощеної системи оподаткування є зростання цін на товари та послуги, оскільки мультинаціональні корпорації не матимуть конкурентів на ринку. Таким чином вони отримають право монополії, і за власним бажанням регулюватимуть ціни.

Найяскравішим прикладом цього слугує ринок пального, на якому вже десятиліттями відсутні представники малого та середнього бізнесу. Транснаціональні компанії підвищують ціни на пальне навіть тоді, коли долар слабшає, а українська національна валюта зміцнюється.

Загалом як песимісти, так і більш реалістично налаштовані громадяни погоджуються: власне українська держава – це те, що змушує її громадян переїжджати до іншої країни, якщо вони хочуть кращого та безпечнішого майбутнього для себе та своїх дітей.

Джерело: KISZó

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня