Щоб відновити найважливіший комунікаційний кабель Тонга, знадобиться щонайменше чотири тижні

Щоб відновити найважливіший комунікаційний кабель Тонга, знадобиться щонайменше чотири тижні

16:35 Січень 21, 2022

Життя 662 2 хвилини

Magyar

Міністерство закордонних справ Нової Зеландії заявило, що для ремонту комунікаційних кабелів, пошкоджених під час виверження вулкану, знадобиться щонайменше чотири тижні. Найважливіший комунікаційний кабель Тонга був серйозно пошкоджений у двох місцях. Здійснювати певні телефонні дзвінки та надсилати текстові повідомлення вже є можливість, оскільки телекомунікаційний провайдер почав налагоджувати тимчасову мережу 2G.

Джонатан Вейтч, голова регіонального офісу ЮНІСЕФ, повідомив, що внутрішні та міжнародні комунікації Тонга були паралізовані через пошкодження підводного кабелю. Інтернет ще деякий час залишиться недоступним, але деякі мобільні телефони вже працюють, і тепер можна здійснювати голосові дзвінки між островами.

Таким чином, тихоокеанська держава, яка складається з 170 островів, виявилась відрізаною від світу внаслідок виверження вулкану, яке супроводжувалося цунамі, острови тепер вкриті вулканічним попелом, тому аеропорт на головному острові Тонгатапу все ще не може приймати літаки.

Доставку гуманітарної допомоги можна здійснювати тільки кораблями. Австралія та Нова Зеландія відправили свої вантажні кораблі до Тонга на наступний день після виверження вулкану.

Капітан ВМС Нової Зеландії повідомив, що вони везуть питну воду тонганцям, на борту знаходиться понад 250 тисяч літрів води, яка буде доступна відразу після прибуття.

Оцінити збитки поки неможливо. Влада повідомила про трьох загиблих. За наявною інформацією, один із жертв – громадянин Великобританії.

 (Euronews)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня