Можливість вакцинації в Угорщині стає дедалі популярнішою серед закарпатців

Можливість вакцинації в Угорщині стає дедалі популярнішою серед закарпатців

09:45 Липень 22, 2021

Життя 928 2 хвилини

Magyar

Жителям Закарпаття відомо, що уряд Угорщини створив тимчасові пункти вакцинації на трьох українсько-угорських пунктах перетину кордону з угорського боку (Загонь, Барабаш та Лоня), де всім охочим, незалежно від національності пропонують безкоштовну однодозову вакцину проти коронавірусу Janssen.

Кількість людей, які прибувають на щеплення, кожного дня збільшується. Із 2 по 20 липня в пункті вакцинації «Загонь» було щеплено 3139 закарпатців, у Барабаші – 3101, а в Лоні – 1101 (загалом у трьох пунктах вакцинували 7341 особу). У перший тиждень місяця в трьох пунктах вакцинації було щеплено 146 громадян, протягом другого тижня – 2051, третього – 3897. У перші два дні четвертого тижня липня (19, 20 числа) 1247 осіб уже скористалися унікальною можливістю і зробили щеплення від коронавірусу. Виходячи з цих даних, можна сказати, що популярність вакцинації в будь-якому разі демонструє позитивну динаміку.

Безкоштовне щеплення однодозовою вакциною можна зробити в згаданих пунктах до 31 липня.

Джерело: ZsT/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня