У Берегові розпочав роботу творчий мистецький табір

У Берегові розпочав роботу творчий мистецький табір

12:55 Серпень 3, 2021

Життя 1225 3 хвилини

Magyar

2 серпня відбулося офіційне відкриття традиційного мистецького табору, який цього року проводиться вже водинадцяте. Дитячий табір, організований Благодійним фондом «Геніус» для обдарованої молоді, працюватиме на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

На церемонії відкриття директор БФ «Геніус» Наталія Вараді повідомила, що мистецький творчий табір став одним із перших, започаткованих організацією 11 років тому. За її словами, є навички, яких навчити неможливо, для цього потрібен талант, і вкрай важливо розвивати його в дітей.

Наталія Вараді представила присутнім професійного куратора табору – голову Товариства угорських митців Закарпаття образотворчого та прикладного мистецтва ім. Імре Ревеса Агнеш Кулін, котра вже десять років долучається до організації програм табору та проводить професійні заняття.

Як повідомила Агнеш Кулін, цього року в програмі – цікаві творчі заняття з образотворчого та прикладного мистецтва. Діти, зокрема, вивчатимуть основи живопису, графіки, гончарства і скульптури. Передбачені також творчі завдання та екскурсії. Створені на заняттях роботи представлять у рамках виставки в день закриття табору.

З березня по травень заявки на участь у таборі подавали діти, які люблять мистецтво, творчу діяльність, зокрема малювання, графіку, живопис. Також були запрошені переможці обласного конкурсу малюнків. Загалом до роботи табору долучилися понад пів сотні дітей. Заняття з ними проводитимуть п’ять педагогів та десять вихователів.

Дитячий творчий мистецький табір у Берегові організований за підтримки уряду Угорщини, Державного секретаріату з питань національної політики Угорщини, Фонду ім. Габора Бетлена та уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці області Саболч-Сатмар-Берег і Закарпаття.

(K. K./Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня