У Берегові лікарі прооперували чоловіка із гігантською пухлиною шиї вагою 2 кг

У Берегові лікарі прооперували чоловіка із гігантською пухлиною шиї вагою 2 кг

14:29 Березень 27, 2023

Життя 1314 2 хвилини

Magyar

Випадок із практики повідомило відділення Хірургії КНП “Берегівська лікарня ім. Б. Ліннера БМР”.

Гігантські пухлини шиї зустрічаються рідко. Це зв’язано з тим, що як правило їх видаляють на ранніх стадіях розвитку. Але в деяких випадках при несвоєчасному зверненні за медичною допомогою вони набувають гігантських розмірів.

Наводим приклад. Хворий Х. 65 років звернувся у відділення хірургії Берегівської лікарні ім. Бертолона Ліннера зі скаргами на наявність гігантської пухлини шиї, задуху, неможливість спати на протязі багатьох років в лежачому положенні, тільки сидячи, із-за стиснення пухлиною дихальних шляхів.

Після комплексного обстеження 03.03.2023 року хворий прооперований, виконано видалення пухлини шиї. Вага пухлини більше 2 кг. Операційна команда – кандидат медичних наук Кустрьо Валерій Іванович, Козанчин Володимир Васильович, Криштока Крістіна Михайлівна, операційна сестра Гаринець М., молодша медсестра Шуптар М. Анестезіолог Бочкай М.М., анестезист Козар В.

Післяопераційний період протікав гладко. Стан хворого значно покращився, зникла задуха, з’явилась можливість спати у фізіологічному лежачому положенні, без страху задихнутись.

На 5 добу хворий виписаний з хірургічного відділення в хорошому стані на амбулаторне лікування.

Отож вчасно звертайтеся за медичною допомогою.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня