Зустріч представників Закарпатської спілки угорських багатодітних сімей

Зустріч представників Закарпатської спілки угорських багатодітних сімей

13:28 Січень 19, 2022

Життя 1462 4 хвилини

Magyar

Перша цьогорічна зустріч місцевих зв’язкових громадської організації «Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей» відбулася в місті Берегові. Участь у ній узяли делегати із пів сотні населених пунктів краю.

Завдання зв’язкових організації – поширення інформації серед родин-членів, зокрема про заплановані заходи та програми, популяризація спілки, повідомлення ГО про народження дітей, збір членських внесків (за необхідності), підтримка постійного зв’язку з родинами та керівництвом, співпраця.

Учасників заходу привітала консул Генерального консульства Угорщини в місті Берегові Ангела Бейкешіне Лукач. За її словами, діяльність організації є показовою та зразковою. «Це чудово сформована команда, для якої надзвичайно важливі любов, злагодженість та спільна робота. Бажаю організації подальших успіхів і цього року», – зазначила дипломат.

Голова спілки Йосип Торпої, у свою чергу, привітав її членів з десятиріччям успішної діяльності. «Ми хотіли б охопити кожну угорську багатодітну сім’ю на Закарпатті, були б дуже раді, якби на наших заходах збиралося якомога більше учасників організації», – наголосив він. А відтак коротко розповів про структуру роботи, реалізовані протягом останнього кварталу програми й заходи та подякував угорському уряду за значну підтримку, отриману 2021 року.

Позаду в Закарпатської спілки угорських багатодітних сімей насичений подіями та заходами рік. Серед них, зокрема, краєзнавчі екскурсії, вікенд подружніх пар, дійство на базі виноградівського Кінного центру «Селід», різдвяний захід у Мукачеві та чимало інших.

Заступниця голови ГО Габріелла Сіладі розповіла про активність діяльності по районах та закликала зв’язкових і надалі робити все можливе, щоб якомога більше угорських багатодітних родин Закарпаття долучалися до програм організації. «Високий рівень активності важливий з огляду на те, що спільна робота значною мірою сприяє збереженню угорських, християнських цінностей», – наголосила очільниця.

Після цього делегатів ознайомили з майбутніми програмами та запланованими заходами для багатодітних сімей. Це лижні тури, екскурсії, уроки плавання, вікенди волонтерів, сімейні конкурси, програма для підлітків, краєзнавчі подорожі.

Ознайомившись із планами та обговоривши їх, присутні спільно затвердили список завдань.

На завершення учасники заходу переглянули короткометражний фільм режисерки Ріти Бунди на тему насильства в родині.

Наступна зустріч зв’язкових Закарпатської спілки угорських багатодітних сімей запланована на кінець квітня.

(ZsT/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня